Hakkımızda

Akışık Elektrik Hakkında

1998 Yılında Sakarya’da kurulmuş olan işletmemiz aile şirketidir.

İlk çalışmalarına Adapazarı Yenicamii mevkii Sakarya caddesinde başlamış olan işletmemiz 2008 itibari ile Erenler Beldesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

İşletmemizin faaliyet alanı endüstriyel elektrik malzemelerinin tedariki, satışı ve uygulamasıdır.

Halen tedarik, satış ve lojistik kadromuz 12 kişi olup, uygulama (taahhüt) ekibimiz ise 10 kişiden oluşmaktadır.

Satış Faaliyetleri ve Ürün Gamı

  • Mevcut satış portföyümüzün e-maillerimize ya da telefonlarımıza bildirimler, teklifler atması ile satış sürecimiz başlamaktadır. Mevcut depo stoklarımız ile siparişler karşılanmakta, olmayan ürünler için ise en iyi fiyatlı teklifler sahadan alınıp talepleriniz karşılanmaktadır.
  • Gün içi teslimi gerçekleşmeyen ürünler için satın alma ve bakım ekiplerine tahmini teslim süreleri iletilmekte en kısa sürede teslimatlar gerçekleşmektedir.
  • Müşterilerimize standart ürün satışımız yanı sıra 23 yıllık iş tecrübemizle bayiliğini yaptığımız ürünlerde, kullanım alanları ile ilgili çözümler üretmekte bilgilendirmeler yapmaktayız.
  • Dinamik ekibimizle gün içerisinde taleplerinize çok hızlı dönüşler yapabilmekte,Adapazarı içi her gün sevk planı oluşturmaktayız.
  • İlçelerimiz,Kocaeli ve Düzce bölgeleri için sabit sevk günlerimiz mevcuttur.
  • Müşteri portföyümüz Sakarya 1. 2. 3. OSB, Kocaeli ve Düzce bölgelerinden oluşmakta olup, müşterilerimizin şehir dışı şubelerine de istedikleri kargo şirketleri ile sevkiyat yapmaktayız.